Subskrypcja

Zapisz się, żeby otrzymywać bezpłatne porady z medycyny naturalnej, kliknij: https://na-zdrowie-62938.gr-site.com/ 

 

Biorezonans jest badaniem za pomocą urządzenia skanującego organizm z wykorzystaniem najnowszych osiągnięć analizy komputerowej.

Mogą go wykorzystywać lekarze, ale ponieważ nie jest to urządzenie zakwalifikowane jako medyczne, więc mogą używać go również konsultanci naturalnych terapii (naturopaci). Urządzenie do badań biorezonansowych jest całkowicie bezpieczne i nieinwazyjne, a ma możliwość ekspresowego zbadania stanu 47 narządów i układów oraz monitorowania procesu terapii wzmacniających. Z tego powodu jest nazywane domową kliniką.

Biorezonans służy głównie do wyszukiwania zakłóceń przepływu energii w ludzkim organizmie, co pozwala ustalić miejsca, w których rozwijają się stany zapalne lub inne problemy zdrowotne. Każdy narząd ma swoją częstotliwość drgań i jeśli urządzenie wykryje, że w Twoim ciele np. nerki mają częstotliwość odbiegającą od tej, która występuje u zdrowych ludzi, to znaczy, że dzieje się tam coś złego.

Jest to badanie metodą nieinwazyjną, co znaczy, że nie czujesz żadnej ingerencji w Twoje ciało, a mimo to urządzenie zbiera informacje potrzebne do zbadania stanu Twojego zdrowia. Choć USG działa na innej zasadzie, to jednak nieco przypomina biorezonans. USG także jest nieinwazyjne (choć niestety trochę szkodliwe) i daje możliwość zajrzenia w głąb ciała bez przecinania skóry. Biorezonans jest całkowicie bezpieczny, nie daje jednak obrazu, tylko odbiera informacje o sile drgań danych narządów i na tej podstawie określa, poziom ich zdrowia.

Biorezonans potrafi sprawdzić 47 narządów w ciągu zaledwie 2 minut, następnie wysyła wyniki do komputera centralnego i odsyła nie tylko szczegółowy raport, ale także sugestie, jakimi naturalnymi terapiami można wzmocnić, a często też zregenerować chore miejsce. 

Biorezonans potrafi także wykryć toksyny w Twoim ciele, robaki, bakterie i inne pasożyty chorobotwórcze, a także braki witamin lub niezbędnych dla zdrowi aminokwasów.

Badanie biorezonansem da Ci olbrzymią wiedzę na temat Twojego zdrowia i Twojej rodziny, a następnie zasugeruje terapię wzmacniającą. W niczym to nie koliduje z medycyną tak zwanej służby zdrowia. Przeciwnie obie metody mogą się uzupełniać. Biorezonans daje po prostu nowe możliwości i rozwiązania. 

Umów się na badanie, wybierz dogodny dla siebie termin i godzinę. 

Badanie odbędzie się u ciebie w domu lub innym dogodnym miejscu. 

Najlepiej by badanie odbyło się w godzinach porannych i na czczo. Jeśli to nie jest możliwe, to zaleca się, by na 4 godziny przed badaniem nie jeść i nie pić nic poza czystą wodą. 

Przeciwwskazaniem jest  posiadanie rozrusznika serca i jakichkolwiek metalowych elementów w ciele. 

Możesz tez umówić się na spotkanie telefonicznie: 696 653 888

Umów się, jeśli:

  • chcesz sprawdzić ogólny stan swojego organizmu,
  • chcesz sprawdzić, czy masz pasożyty,
  • szukasz naturalnych terapii na swoje problemy zdrowotne,
  • czekasz na wizytę u specjalisty, a w tym czasie szukasz alternatywnych rozwiązań,
  • lekarze są bezradni, a ty się nie poddajesz.

Nie tylko biorezonans.

Jestem dyplomowanym naturopatą, dlatego nie ograniczam się do samych badań biorezonansem, ale także udzielam porad z zakresu naturalnych terapii wzmacniających organizm, opartych na doborze diety, ziół, suplementów i terapiach częstotliwościami.  

Szukasz naturalnych sposobów na wzmocnienie swojego organizmu?

Umów się na spotkanie.